Polsport Sp z o.o. w Bielsku Białej to przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji szerokiej gamy wyrobów przeznaczonych do kompleksowego wyposażenia obiektów sportowych. Jesteśmy wiodącym w Polsce producentem sprzętu dla wielu dyscyplin sportowych. Nasze wyroby sprzedajemy do ponad 40 krajów świata, w których marka naszych produktów cieszy się wysokim uznaniem.

Swoim klientom oferujemy wysokiej jakości sprzęt sportowy dla szkół, klubów sportowych czy ośrodków rehabilitacyjnych. W szerokiej gamie naszych produktów znajduje się min:

  • sprzęt gimnastyczny: drabinki, ławki, materace, odskocznie, skrzynie, kozły gimnastycznei wiele innych
  • sprzęt do gier zespołowych: koszykówki, siatkówki, tenisa ziemnego,piłki nożnej, ręcznej,
  • sprzęt do lekkiej atletyki
  • tenis stołowy: stoły do tenisa stołowego i akcesoria
  • sprzęt rehabilitacyjny: urządzenie rehabilitacyjno-siłowe, sprzęt do ćwiczeń koordynacji ruchowej, materace rehabilitacyjne, lustra posturograficzne, pas przeciwskoliotyczny,piłki lekarskie, ławki, drabinki rehabilitacyjne
  • rekreacja: gra świetlicowa piłkarzyki
  • pozostałe wyposażenie obiektów sportowych: ławki korytarzowe, bandy, trybuny, kurtyny grodzące, tablice wyników, szafy oraz wózki na sprzęt sportowy.

Produkowany przez nas sprzęt zyskał uznanie odbiorców. Wszystkie wyroby produkowane są zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami a większość z nich posiada certyfikat na znak bezpieczeństwa „B”.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie, produkowany przez nas sprzęt zyskał uznanie odbiorców. Wszystkie wyroby produkowane są zgodnie z obowiązującymi przepisami, co potwierdzają uzyskane certyfikaty. Oferujemy kompleksowe usługi doradcze, pomoc w projektowaniu i wyposażaniu obiektów, doradztwo techniczne w zakresie montażu, naprawy czy konserwacji. Jesteśmy jednym z czołowych producentów, którzy kompleksowo wyposażają obiekty sportowe wraz z ich montażem. Firma zatrudnia ponad 100 osób. Posiadamy duży potencjał produkcyjny i wykwalifikowaną kadrę, zapewniające produkty wysokiej jakości oraz szybką i kompleksową obsługę klientów.

Rozwiązania konstrukcyjne wyrobów opracowywane są przez naszych specjalistów w oparciu o najnowsze materiały i technologie. Oferta naszej firmy jest wciąż poszerzana poprzez wprowadzaniu nowości z zakresu rozwiązań technicznych i projektowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, nieustannie poszukujemy niecodziennych, wyjątkowych pomysłów i udogodnień.

Wielokrotnie dostarczaliśmy sprzęt do Uczniowskich Klubów Sportowych na terenie całej Polski, był to sprzęt gimnastyczny, korekcyjny, lekkoatletyczny oraz stoły tenisowe i bramki do piłki nożnej.

Firma Polsport prowadzi ciągłą sprzedaż swoich produktów przez Internet. W naszym sklepie sportowym online znajdziecie Państwo najlepszy sprzęt do uprawiania wszystkich rodzajów dyscyplin sportowych

Zapraszamy do zakupu produktów Polsport przez Internet.

Władze POLSPORT Sp z o.o.

  • Mieczysław Kryjak – Prezes Zarządu
  • Jolanta Potyrała – Prokurent