Nasza oferta

Polsport S.A. w Bielsku Białej to przedsiębiorstwo założone w 1948 roku. Od początku daliśmy się poznać w Polsce i za granicą (eksportujemy nasze wyroby do ponad 40 krajów) jako profesjonalny producent sprzętu:

 • gimnastycznego
 • korekcyjnego
 • do gier zespołowych
 • lekkoatletycznego
 • rekreacyjnego
 • stołów tenisowych
 • wyposażenie obiektów sportowych

Produkowany przez nas sprzęt zyskał uznanie odbiorców. Wszystkie wyroby produkowane są zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami a większość z nich posiada certyfikat na znak bezpieczeństwa „B”.

Oferujemy kompleksowe usługi doradcze, pomoc w projektowaniu i wyposażaniu obiektów, doradztwo techniczne w zakresie montażu, naprawy czy konserwacji. Jesteśmy jednym z czołowych producentów, którzy oferują kompleksowe wyposażenie obiektów sportowych wraz z ich montażem.

Wychodząc naprzeciw naszych klientów otworzyliśmy nowy internetowy sklep sportowy, gdzie możecie Państwo nabyć sprzęt do uprawiania wielu dyscyplin sportowych.

Warunki Dostaw Dla Zamówień

Wysyłki do sklepów, klubów, szkół, klientów indywidualnych

 1. Wysyłka kurierska. Zakup  poniżej 1200 zł netto – koszt wysyłki  20zł netto – paczka standardowa (wymiar – długość maksymalna 120cm, waga do 30 kg).

Paczka niestandardowa – koszt obciążenia ustalamy indywidualnie w zależności od rodzaju  towaru. Koszt przesyłki ponosi klient.

 1. Transport organizowany przez Polsport S.A. –  dotyczy wysyłek  wielkogabarytowych. Zamówienie do 3500 zł netto – koszt dla klienta – 120 zł netto/zamówienie.

Zamówienie o wartości powyżej 3500 zł netto uzgadniamy indywidualnie z Klientem

Czas realizacji transportu – do 4 tygodni.

Wysyłki hurtowe  do Stałych Partnerów

 1. Dostawa na magazyn centralny w terminie do 4 tygodni. Wartość zamówienia poniżej 1200 zł netto – klient ponosi opłatę jak w przypadku wysyłek kurierskich dla klientów indywidualnych.
 2. Wszystkie dostawy w miejsce inne niż magazyn klienta  ( np. szkoła , magazyn w innej miejscowości itp.) – koszt dostawy ustalamy jak dla klientów indywidualnych.